AMS NET ÇEVRE TASARIM 1986 yılından beri kentsel dönüşüm projelerini, dünyada ve ülkemizde yoğun olarak uygulandığı dönemde var olan boşluğu görerek ilgili sektöre rekabetçi kimliği ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanıp ihtiyaçlara ve beğenilere yönelik yeni tasarımlar yapmak düşüncesiyle müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ve sonuca varan çözüm anlayışı ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve tamamen size özel profesyonel  hizmeti ve üretimi siz müşterilerimize sunan, kalite yönetim sistemleri belgelerine sahip bir ulusal firmadır.

   825 çeşit ürünle hizmete başlayan kuruluşumuz bu gün iç ve dış mimari ,peyzaj donatımı,  iç ve dış aydınlatma, profesyonel yol , bahçe ve çevre aydınlatması alanlarında , çocuk oyun parkları ve açık alan spor kondisyon aletleri üretimi , kent ve yayla turizmine yönelik yayla evleri yapımı vb. alanlarda üretim yaparak proje dönüşümlü çalışmaları ile sürekli ileriye doğru bir gelişim içerisindedir. Yurt dışı bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu ülkeler Dubai, Kuveyt, Irak , İran, Gürcistan , Azerbaycan vb.dir.

    Kuruluşumuz  kaliteli  ve yenilikçilik anlayışının  yer aldığı bu  alanda önemli projelere imza atmıştır. Müşteri ve proje odaklı yaklaşımı ile sektöründe ürün yelpazesini 4500 adete çıkarmayı başarmıştır. 

   Üretime yönelik amacımız , ürünlerde kalite prensibi yanında müşteri ihtiyaç önerilerini de göz önünde bulundurarak yenilikçi bir çizgi yakalamak, değişen dünya koşullarına ayak uydurabilmektir. Firmamız insan sağlını ön plana çıkaran , faaliyet alanlarımızda , eğitimli, çalışkan , dinamik ve güler yüzlü kadrosu ile memnunluk duymaktadır.

    Bizler AMS NET ÇEVRE TASARIM olarak ;

    Çocuklarımızın  ve teknoloji dünyasında var olmanın  sevinci ve getirdiği sorumlulukla, onların öykülerle dolu dünyasına en güzel öyküsel oyunları sunuyoruz.

    Çünkü biliyoruz ki, ülkemiz geleceğim , geleceğimiz coçuklarımız demektir ve çocuklarımız en iyisini hak etmektedir.

    Mücize yavrularımız için onlarla birlikte sihirli bir dünyanın kapılarında buluşmak ümidiyle…