MİSYONUMUZ

    Üretim ve tanıtım alanında bir firma olarak, üzerimize aldığımız toplumsal sorumluluğun bilincindeyiz. Ülke gelişimine katkıda bulunarak, bu sorumluluk ve kalkınmada üzerimize düşen görevleri eksiksiz yerine getire bilmek için çalışmaktayız. 

    Müşteri odaklı düşünerek , ülke ve müşteri çıkarlarını kendi çıkarlarımızdan üstün tutmak bir AMS NET geleneğidir. Bundan elde edeceğimiz kazanç ise müşterilerimizin ve ülkemizin beklentilerini max. seviyede karşılayabilmek olacaktır. Yenilikçi ve öncü bir ruhla çocuklarımıza ve toplumun her kesimine yeni bir dünya açmak , kaliteyi aynı zamanda eşsiz tasarımlarla , projelerle görselliğe de çevirmek ve bu güne kadar ülkemizin sadece ithal edebildiği ürünleri halkımızın beğenisine sunmaktan gurur duymaktayız.

   Ülkemize ve müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini düşürmeden, devamlılığını sağlamak , yurt içi ve yurt dışı pazarlarda bulunduğumuz konumu liderliğe taşımak, çalışmalarımızın ana ilkesini oluşturmaktadır.

   Hedeflediğimiz bu misyon çerçevesinde geleceğe güvenle bakmaktayız.

 

VİZYONUMUZ

    Müşterilerimize sunduğumuz saygın hizmet anlayışımız, geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz ile çocuk oyun grubu, oyun parkı , peyzaj çalışmaları , özetle faaliyet alanımızda öncelikle tercih edilen firma olmaktayız. Toplumsal destekle tarafımıza duyulan güven ölçüsünde kararlı adımlar atarak , kendimizi geleceğe hazırlamaktayız.